VIDEO UKÁZKY

VIDEO

Tady naleznete video nahrávky naší kapely Saxband

Videa z plesu v Hranicích dne 11.1.2019

Níže si můžete prohlédnout videa, která živě nahrála kapela Saxband v hranické sokolovně dne 11.1.2019.

Píseň Say You, Say Me nazpíval v 80. letech Lionel Richie a já jsem si ji dovolil nahrát na sopránový saxofon, tak doufám, že vás pobaví. 

Píseň You Raise Me Up je skladbou jejíž autorem je Josh Groban a vždy když ji slyším, tak mi evokuje atmosféru Vánočních svátků. Dovolil jsem si ji nahrát na alt saxofon v mém nahrávacím studiu. Přeji vám příjemný poslech této krásné skladby.

   Je T´aime je skladbou, kterou nahrála světoznámá francouzská šansoniérka Lara Fabian a zde si ji můžete poslechnout v orchestrální úpravě, kde sólový part nahrál na soprán saxofon Mr. SAX ve spolupráci se skvělým kameramanem a střihačem Martinem Necidem. 

      Video osahuje unikátní záběry několika lokalit v Hranicích a okolí. Jedná se o hranický i černotínský lom, hranický zámek, kde se nachází sídlo městského úřadu, pak lokalita Lázní Teplice nad Bečvou ( most a kolonáda ) a na závěr unikátní prostory hranického kostela. 

     Nechte se příjemně naladit tímto videem a obrázky našich rodných Hranic. 

Připravili jsme pro vás krátké video s nahrávkou Wonderful Tonight, kterou původně nahrál bluesový kytarista a zpěvák Eric Clapton a zde si tuto skladbu můžete poslechnout v podání naší kapely Mr. SAX & Saxband. Video je složeno z fotek, které naleznete ve fotogalerii s názvem Podzimní fotky.